пʼятниця, 18 грудня 2020 р.

Хакатон з Інтернету речей

 Навчальний Cisco онлайн - Хакатон з IoT завершено. 9-11 грудня учні 11-А класу нашого ліцею брали участь у заході з Інтернету речей, який є заключним етапом ініціативи мережевої академії Cisco "IoT Step by step". Тема Хакатону "Інфекційні хвороби: ІоТ для запобігання та профілактики" наразі дуже актуальна.

В Хакатоні змагались 10 команд зі всієї України. Це учні шкіл та студенти коледжів. Наш ліцей представляли учні 11-А класу: Селезень Софія, Рогова Вікторія, Топорець Дмитро, Філенко Павло, Посунько Микита. Ментори - учителі інформатики Циммерман О.В., Безкороваєва Н.В.

В перший день команди отримали інструктаж від оргкомітету та провели "мозковий штурм", записали проблеми, ідеї, розподілили ролі. Після онлайн-консультації з менторами оргкомітету (Наталія Полякова - керівник Центру підтримки академій Cisco та Центру підготовки інструкторів Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ; Анатолій Чепинога - керівник Центру підтримки академій Cisco, Черкаський державний технологічний університет; Андрій Єфименко - керівник центру підготовки інструкторів, Державний університет "Житомірська політехніка"; Сергій Востоцький - фахівець з електроніки та мегатроніки, Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ) учні вдосконалювали свою ідею з урахуванням зауважень. Ідея мала бути достатньо нова, нескладна для реалізації та вирішувати проблему, яка турбує широку аудиторію.

На другий день Хакатону учасники успішно виконали всі завдання: менторську перевірку (консультували інші ментори: Сергій Дзюба - керівник Центру підготовки інструкторів в STEM-центрі "Сократ" та Орест Костів - керівник центру підтримки академій Cisco та центру підготовки інструкторів НУ "Львівська політехніка"), створення мапи Хакатону, підготовка презентації до захисту.

В третій день було багато роботи, але наші учасники все встигли. Зробили мапу Хакатону, презентацію проблеми та шляхи її вирішення, розмістили відео як все це працює. Поки журі переглядало надіслані матеріали, команди знайомились з ідеями інших учасників. Потім захищали проєкт, відповідали на запитання експертів.

Ліцей вперше брав участь у такому заході, тому всі навчились чогось нового і щось для себе зрозуміли. Зокрема, участь в Хакатоні від Cisco, це досвід, який має масштабуватися далі.

Відеопрезентація ідеї нашої команди https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=11b-FmR6fA0&feature=emb_logo







Результати ІІ (шкільного) етапу олімпіади з інформатики в 4-х класах

 


І місце - Безкороваєв Михайло (4Б клас)

ІІ місце - Кутузов Гліб (4Б), 
                 Курнацька Олександра (4В)

ІІІ місце - Ель Гуессаб Назар (4А), 
                   Стаєнна Анастасія (4Б), 
                   Намлієв Михайло (4В)

середа, 16 грудня 2020 р.

Результати олімпіади з інформатики в 4-х класах

4А клас 
І місце - Ель Гуессаб Назар 
 ІІ місце - Плющ Вікторія, Родіонов Ілля 
 ІІІ місце - Колеснік Артем, Резніков Іван, Олех Єлизавета 

4Б клас 
І місце - Безкороваєв Михайло 
ІІ місце - Драмшева Марія, Сис Софія 
ІІІ місце - Кутузов Гліб, Сичов Арсен, Стаєнна Анастасія 

4В клас 
І місце - Григораш Артем 
ІІ місце - Наумов Гліб, Войт Марія 
ІІІ місце - Вальков Захар, Курнацька Олександра, Намлієв Михайло

пʼятниця, 4 грудня 2020 р.

4 грудня 1948 року - день народження радянської інформатики. Зацікавившись публікаціями про цифрові обчислювальні машини, що з’явилися наприкінці 40-х років, член-кореспондент АН СРСР по Відділенню технічних наук І. С. Брук стає активним учасником наукового семінару, який обговорював питання автоматизації обчислювальної техніки. Перший у світі цифровий комп’ютер з програмним керуванням - ZUSE Z3 (1941). У серпні 1948 року разом зі своїм співробітником молодим інженером Б. І. Рамєєвим (надалі відомим конструктором обчислювальної техніки, творцем серії «Урал») він представив проект автоматичної обчислювальної машини. У жовтні того ж року ними були представлені детально опрацьовані пропозиції щодо організації в Академії наук лабораторії для розробки і будівництва цифрової обчислювальної машини. 4 грудня 1948 року Державний комітет Ради міністрів СРСР з впровадження передової техніки в народне господарство зареєстрував за номером 10475 винахід І. С. Бруком та Б. І. Рамєєвим цифрової електронної обчислювальної машини. Це перший офіційно зареєстрований документ, що стосується розвитку обчислювальної техніки в СРСР.

пʼятниця, 9 жовтня 2020 р.

Інтернет-олімпіада "На Урок"

Інтернет-олімпіада «На Урок» — цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя. На початку навчального року учням 4-11 класів пропонується повторити матеріал, вивчений раніше. Учні повинні вирішувати цікаві завдання, розроблені методистами відповідно до шкільної програми, та потім отримають
нагороди від організаторів. Інтернет-олімпіади «На Урок» суттєво відрізняються від типових конкурсних заходів, адже створюють рівні умови для всіх учнів, які можуть продемонструвати реальний рівень знань та отримати нагороди за роботу

вівторок, 9 червня 2020 р.

Досягнення академії Cisco

Досягнення академії Cisco 

за 2019-2020 навчальний рік


Учні ліцею брали участь в таких ініціативах:
"Cybersecurity Step by step"

"Досвід полювання на загрози"
"IoT Step by step"
"Safer Internet Day - 2020"
"Girls power tech - 2020"

Також учні 7-11 класів успішно засвоїли такі курси:

"Вступ до кібербезпеки" - 50 сертифікатів
"Основи кібербезпеки" - 10 сертифікатів
"Вступ до інтернету речей" - 33 сертифіката
"Вступ до Packet Tracer" - 14 сертифікатів
"Апаратне та програмне забезпечення комп'ютера" - 2 сертифіката

понеділок, 2 березня 2020 р.

Олімпіада з інформатики



Інтернет-олімпіада «На Урок» — цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя. На початку 2-го семестру учні 3-11 класів повторили матеріал, вивчений раніше.
Учні вирішували цікаві завдання, розроблені методистами відповідно до шкільної програми, та отримали нагороди від організаторів. Інтернет-олімпіади «На Урок» суттєво відрізняються від типових конкурсних заходів, адже створюють рівні умови для всіх учнів, які можуть продемонструвати реальний рівень знань та отримати нагороди за роботу.
Результати олімпіади:

Клас
Кількість учнів
Диплом І ступеня
Диплом ІІ ступеня
Диплом ІІІ ступеня
Сертифікат учасника
12
 
 
 
12
26
 
 
 
26
11
 
 
 
11
19
1
 
1
17
7
 
 
 
7
8
 
 
 
8
8
 
 
 
8
15
 
1
 
14
13
 
 
 
13
9
 
 
 
9
8
 
 
 
8
8
 
 
 
8
2
 
 
 
2
5
 
 
 
5
10
 
 
 
10
12
 
 
1
11
11а
10
 
3
4
3
11б
20
 
1
1
18
Всього
203
1
5
7
190


понеділок, 27 січня 2020 р.

День Безпечного Інтернету 2020

5-25 лютого з нагоди Дня Безпечного Інтернету 2020 під гаслом «Разом за безпечний та кращий Інтернет!» Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України, компанія ERC та провідні університети країни за підтримки ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" запрошують школярів 8-11 класів, учнів професійно-технічних ліцеїв та студентів коледжів приєднатися до онлайн-уроку "Інтернет: як безпечно грати, навчатися і працювати"

Якщо бажаєте отримати сертифікат про участь в онлайн-уроці, при реєстрації вкажіть свої ім'я та прізвище латиною, використовуючи транслітерацію.
Увага! Особи, які при реєстрації надають електронні адреси з російських поштових серверів, участі у розіграші призів не беруть і сертифікатів не отримують.



Реєстрація за посиланням

понеділок, 20 січня 2020 р.

Обласний фінал Прангліміне-2020



Вітаємо переможців і призерів

обласного фіналу

Всеукраїнських змагань з усного рахунку Прангліміне-2020

у Запорізькій області:

Лисенко Анастасія І.м. 4-б

Лисенко Анна ІІ м. 6-б



Конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки

Міжнародний зимовий бліц-конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графіки серед студентів та учнів



ТЕМА - ВІРТУАЛЬНИЙ СВІТ


Віртуальний світ - штучно створений світ, побудований за допомогою комп'ютерних технологій. Ви можете переміститися в майбутнє, створити нові міста і об'єкти, відправитися в далекий космос, подивитися на звичні речі зовсім по-новому.


http://webdesign.vntu.edu.ua/
  Запрошуємо Вас взяти участь у дистанційному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, який пройде з 15 січня по 31 січня 2020 року.
  Професійне журі конкурсу, до складу якого входять провідні фахівці з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, визначить переможців у кількох номінаціях.
Номінації конкурсу з веб-дизайну:
• "Краща графічна реалізація",
• "Краща програмна реалізація".
• "Краще інформаційне наповнення".
Номінації конкурсу комп'ютерної графіки:
• "Краща 2D растрова графіка",
• “Кращий фото колаж”
• "Найкраща 2D векторна графіка",
• "Найкраща 3D-графіка".
Номінації конкурсу з комп'ютерної анімації:
• "Краща GIF-анімація",
• "Краща Flash-анімація",
• "Краща 3D-анімація".
  Тему завдання, яка буде однаковою для всіх учасників, буде розміщено на сайті конкурсу 15 січня.
Учасникам конкурсу необхідно виконати роботу на задану тему (з 15 по 31 січня 2020 року) і відправити її до оргкомітету конкурсу.
  Кількість робіт від одного учасника не обмежено. Конкурс буде проведено дистанційно, в один тур. Кожна робота реєструється окремо. Допускається виконання колективної роботи. Окрема робота може бути подана тільки в одну номінацію.

середа, 8 січня 2020 р.

Результати конкурсу "Бобер-2019"


Прізвище Ім'я Клас Бали Сертифікат
1 Резніков Іван 44 учасник
2 Ставицька Єлизавета 48 учасник
3 Оробей Єва 47 учасник
4 Павленко Нікіта 48 учасник
5 Чайка Вєра 51 учасник
6 Шмалій Руслан 53 добре
7 Безкороваєв Михайло 53 добре
8 Білик Софія 54 добре
9 Гричковська Наталія 52 добре
10 Баранов Роман 52 добре
11 Драмшева Марія 64 відмінно
12 Ващенко Софія 58 добре
13 Мірошніченко Артем 40 учасник
14 Нестеренко Данило 46 учасник
15 Науменко Єгор 49 учасник
16 Стаєнна Анастасія 47 учасник
17 Пасічник Анна 48 учасник
18 Кутузов Гліб 48 учасник
19 Шевчук Павло 42 учасник
20 Голембіовський Лев 42 учасник
21 Курнацька Олександра 58 добре
22 Літовченко Вероніка 46 учасник
23 Намлієв Михайло 51 учасник
24 Пащенко Софія 51 учасник
25 Наумов Гліб 46 учасник
26 Тарасенко Микита 46 учасник
27 Гордєєв Микита 55 добре
28 Дорошенко Валерія 42 учасник
29 Завгородня Діана 52 добре
30 Книш Ганна 57 добре
31 Лисенко Анастасія 63 відмінно
32 Іваненко Дар'я 50 учасник
33 Волгіна Регіна 30 учасник
34 Алексєєв Іван 52 добре
35 Зубченко Кароліна 42 учасник
36 Серебряков Антон 45 учасник
37 Мотуз Іван 52 добре
38 Скорнякова Поліна 52 добре
39 Сухачевський Тимур 57 добре
40 Баранова Мар'яна 47 учасник
41 Дмитренко Софія 43 учасник
42 Корженко Софія 49 учасник
43 Долгінська Аліса 47 учасник
44 Жолудєв Микита 49 учасник
45 Савченко Іван 47 учасник
46 Славінська Єлизавета 42 учасник
47 Михайлов Іван 43 учасник
48 Лучкевич Ніка 48 учасник
49 Шмалій Артем 52 добре
50 Кір'янов Максим 44 учасник
51 Салтан Ерік 57 добре
52 Кульпін Микита 62 добре
53 Демашина Дар'я 51 учасник
54 Котов Роман 44 учасник
55 Котов Денис 59 добре
56 Квашнін Ярослав 51 учасник
57 Чупринін Роман 62 добре
58 Хаустов Єгор 62 добре
59 Кисіль Вероніка 70 відмінно
60 Лисенко Ганна 67 добре
61 Смола Мирослава 48 учасник
62 Юрченко Аліса 52 учасник